Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Porażka na zakończenie sezonu
Autor Wiadomość
cero

Wysłany: 2010-06-20, 18:39   Porażka na zakończenie sezonu

Porażką zakończyło się ostatnie spotkanie sezonu 2009/2010 dla naszych piłkarzy. Nysa Przegrała 0:3 z GKS Raciborowice.

Wyniki ostatniej kolejki klasy okręgowej :
Jawa Otok 2-3 Włókniarz Mirsk
Piast Zawidów 3-0 Victoria Ruszów
Czarni Lwówek Śląski 4-1 Olsza Olszyna Lubańska
Orzeł Wojcieszów 2-2 Łużyce Lubań
GKS Raciborowice 3-0 Nysa Zgorzelec
Olimpia Kowary 2-2 Julia Szklarska Poręba
Gryf Gryfów Śląski 1-2 Olimpia Kamienna Góra
Granica Bogatynia 3-1 Sparta Zebrzydowa
Ostatnio zmieniony przez tadzik11 2010-06-20, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  

Megidox

Wysłany: 2010-06-20, 18:43   

Oj Lipa ;/;/

tadzik11
barcelonista

Wysłany: 2010-06-20, 19:29   

Niestety tak jak w poprzednim sezonie kończymy rozgrywki na 3 miejscu, lecz osobiście nie uważam, że drużyna pod względem piłkarskim stoi w tym samym miejscu co rok temu. W zeszłym sezonie strata do lidera wynosiła 18 punktów, a do drugiego miejsca 17 punktów w tym 7 punktów do lidera i 1 do drugiego miejsca. Fakt Zawidów i Bogatynia to nie drużyny takiego kalibru w naszym okręgu jak Nowogrodziec i Świętoszów ale chłopaki walczyli do samego końca i za to dla nich wszystkich wielkie CHAPEAU BAS. Gratulacje dla Piasta za wygranie ligi, a z gratulacjami awansu wstrzymuję się bo w polskiej piłce wszystko jest możliwe. [/b]

tadzik11
barcelonista

Wysłany: 2010-06-20, 19:47   

Przyszły sezon musi być nasz. Z IV ligi nikt do nas nie spada dzięki temu Jawa Otok sie utrzymała, a awans z trzech grup "A" klasy uzyskały: Lotnik Jeżów Sudecki, Warta Bolesławiecka oraz Pogoń Markocice (jeśli będą fundusze). Wiec główni przeciwnicy do awansu jak zawsze ci sami : Łużyce Lubań, Granica Bogatynia, Czarni Lwówek oraz dzisiejszy przeciwnik GKs Raciborowice.

P.S. coś mnie wzięło na podsumowanie :)

Andrus
Rycerz Maryi

Wysłany: 2010-06-21, 11:05   

podsumowanie dobra rzecz ;-) ja z tego sezonu jestem nadzwyczaj zadowolony ;-) wreszcie ruszył doping, jakoś tam się zaczeliśmy organizować i poznawać, były wyjazdy, były flagi na meczu, oprawa- ogólnie wszystko na plus ;-) byleby nasza liczba się zwiększała

piłkarsko też mecze bardzo przyciągały uwagę, graliśmy dobry futbol który mógł się podobać, moim zdaniem bardzo ofensywny ale, że się nie znam to mogę się mylić :-P

PS: jakie wymogi musi spełnić drużyna żeby dostać licencję na grę w IV lidze? nie trzeba przypadkie wybudować klatki dla gości, zatrudnić ochrony itd ??

tadzik11
barcelonista

Wysłany: 2010-06-21, 14:11   

WYMOGI DOTYCZĄCE OBIEKTU WYMAGANE DO GRY W 4 LIDZE:

1) Miejsca indywidualne siedzące
/ ławeczki, krzesełka/ --- 200
2) Posiadanie stałych siedzisk
na stadionie/ siedziska, foteliki/ ----- 200
3) Posiadanie trwałego ogrodzenia
boiska od widowni / siatka lub płot
metalowy o wys. min. 1,20 m ------- TAK
4) Posiadanie ogrodzenia
obiektu piłkarskiego min. 2,5 m wys.
z 3 wejścia dla kibiców w tym 1
dla kibiców gości i 3 wyjścia ewakuacyjne oraz
- brama wjazdowa
- kasy biletowe i punkty depozytowe ----- TAK
5) Wyznaczone na stałe i bezpieczne
przejście dla sędziów i zawodników
6) Posiadanie oznaczonego
punktu sanitarnego / na białej tablicy
zielony krzyż/
7) Posiadanie szatni dla
zawodników i sędziów z natryskami
z ciepłą i zimną wodą / min. 25 m2 /
dla każdej z drużyn
8) Boksy dla zawodników rezerwowych
na 13 miejsc
9) Zabezpieczenie toalet dla
widowni, sędziów, zawodników
1 toaleta na 200 osób
10) Wydzielenie płotem wys. min.1,20 m
na widowni sektora dla kibiców gości o 5 % pojemności obiektu, strefa buforowa od kibiców
gospodarzy 5 m
11) Nagłośnienie obiektu podczas trwania meczu i
prowadzenie go przez spikera z licencją.
Ostatnio zmieniony przez chazol 2010-06-22, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  

Andrus
Rycerz Maryi

Wysłany: 2010-06-21, 15:24   

przecież Zawidów nie dostanie licencji.... nie posiada większości z wymogów...
nie ma nagłośnienia i spikera z licencją, nie posiadają sektora dla gości, toalet , punktu sanitarnego, szatnie też wołają o pomstę do nieba, nie ma przejścia dla zawodników, nie ma tez ogrodzenia boiska od widowni nie wspominając już o ogrodzeniu obiektu piłkarskiego - płotek odgradzający nie spełnia wymagań... nie mają też tylu wejść na stadion - są dwa i to przedpotopowe... jedyne co z tego mają to ławki na 200 osób i tyle...

oj coś mi się widzi, że Zawidów licencji nie dostanie i jeszcze wejdzie Granica...

Emil_Nysa

Wysłany: 2010-06-21, 17:26   

wymogi na 4 lige??? kaberet i jak dlugo zyje to jeszcze nie slyszalem zeby komus nie dali licencji w tak niskiej lidze. zwykla fikcja nic wiecej

chazol
MKS NYSA ZGORZELEC

Wysłany: 2010-06-21, 18:12   

Jak wejdzie granica to się pogniewamy :-x
Jak dla mnie krótko podsumowując to kibicowsko coś się zaczęło dziać. Zostało kilka spraw do dogrania ale tu liczę w głównej mierze na Cera. Po za tym na nowy sezon szykuje się niespodzianka ale o tym nie moge tu jeszcze napisać dopiero w nowym sezonie sami zobaczycie.
Co do gra naszego zespołu ... ogólnie zasada numer jeden wchodzi najlepszy i tak też się stało. Gratulacje dla piasta swoje ugrali i dowieźli się na liderze do końća sezonu. Byliśmy blisko, może nawet za blisko bo jak się okazało mamy 3 miejsce. No cóż tu nie będę polemizował gdyż połowa składu obrazi się na mnie za to że pojade mocno po bandzie o tym co myślę. Taki zimny prysznic chłopaki by się wam przydał tak na dobry nowy sezon. Dla zmotywowania chłopaków dodam że nie są chłopakami do bicia i pokazali że potrafią grać. Co do skuteczności wielki szacun dla Fipo bo to dzięki niemu tak naprawdę postrzelaliśmy.
Rudna wiosenna dla nas w tym roku była kiepska zdobyliśmy 28 punktów

Możliwe że w kolejnym sezonie pokażemy się bardziej kożystnie , bo pod względem kibicowskim napewno.
Serdeczne dzięki Panowie za sezon liczę że sukces przyjdzie i będzie 4 liga

Andrus
Rycerz Maryi

Wysłany: 2010-06-22, 06:46   

chazol napisał/a:
Po za tym na nowy sezon szykuje się niespodzianka ale o tym nie moge tu jeszcze napisać dopiero w nowym sezonie sami zobaczycie.

niespodzianka piłkarska czy kibicowska ? :-P

chazol napisał/a:
ożliwe że w kolejnym sezonie pokażemy się bardziej kożystnie , bo pod względem kibicowskim napewno.

miejmy nadzieję, że za rok zawitamy do IV ligi a i kibicowsko mocno skoczymy w górę ;-) jak na razie jest dobrze

cero

Wysłany: 2010-06-22, 08:14   sondujemy spotkanie:)

Trzeba zorganizować spotkanie, proponowane terminy sa nastepujące:
ten weekend(od piatku do niedzieli włącznie)
przyszły piątek - koło między 19.00-20.00

Podsumujemy sezon, przedstawimy postulaty, ja udostępnie cała korespondencję z KRS i przedstawię, gdzie jesteśmy. Czekam na propozycję, od razu zaznaczam 3-4 mam szkolenie we wrocławiu i nie będę wówczas dostępny. I jak mawia mój kolezka JArek MKS, MKS!

cero

Wysłany: 2010-06-22, 08:27   

Co do licencji to zgodzę się z Emilem, a poza tym sprawy te sa tak rozwiązywane, że w przypadku braku stadionu można wynająć jakis inny obiekt. Nie chce rozsiewac niesprawdzonych informacji, ale nasz stadion tez wchodziłby w grę:)

chazol
MKS NYSA ZGORZELEC

Wysłany: 2010-06-22, 08:39   

też o tym pomyślałem ;-)
Oby nie... ta murawa jest nasza !

Hitlerdres.jpg
Plik ściągnięto 24323 raz(y) 26,49 KB

cero

Wysłany: 2010-06-22, 09:39   Chazol

Chazol ty się kurde uspokój z tymi wstawkami :-?

cero

Wysłany: 2010-06-22, 09:39   

chociaż dresik sprytny

cero

Wysłany: 2010-06-22, 09:55   

Sezon ogórkowy nadchodzi więc trzeba będzie się pobawić na stronie, myślę, że na spotkaniu trzeba będzie też pomyśleć coś z rozbujaniem strony w różnych kierunkach, można by było jakąś wlepę typowo z adresem www zaproponować, apropos wlep, mam nadzieję, że już jakaś edycja wakacyjna powstaje, słynne wakacje i driny mnie się podobały i w kilku miejscach europy się pojawiły:)

chazol
MKS NYSA ZGORZELEC

Wysłany: 2010-06-22, 10:24   

Właśnie dorzuciłem foty z meczu Nysa Olimpia do działu FOTO KIBICE
A teraz na gorącą prośbę cera robię vlepkę wakacyjną ( 2 projety oczywiście do waszej akceptacji)

cero

Wysłany: 2010-06-22, 12:07   wlepki

swietnie edycja wakacyjna to jest to, a co myslicie o terminach spotkań?i jak z miejscem?

Megidox

Wysłany: 2010-06-22, 12:58   

Mi najbardziej pasuje najbliższa sobota, co do miejsca Sumo wspominał o możliwości ogarnięcia viproomu w Europie

chazol
MKS NYSA ZGORZELEC

Wysłany: 2010-06-22, 13:11   

robiłem na szybkiego więc pewnie nie będą fajne...
Jedną zrobiłem bez okazyjnie

Datam.gif
Plik ściągnięto 24216 raz(y) 27,39 KB

wak4m.gif
Plik ściągnięto 24223 raz(y) 30,26 KB

wak3m.gif
Plik ściągnięto 24223 raz(y) 34,7 KB

wak2m.gif
Plik ściągnięto 24223 raz(y) 37,27 KB

wak1m.gif
Plik ściągnięto 24223 raz(y) 40,05 KB

Ostatnio zmieniony przez chazol 2010-06-22, 13:17, w całości zmieniany 1 raz  

cero

Wysłany: 2010-06-22, 13:15   reszta

Arek, emil i ja też bym stawiał na tę sobotę, czekam na info od suma i rafała. wysyłałem smsy do nich.

Wodzu

Wysłany: 2010-06-22, 13:28   

Na szybkiego to można flaszkę rozpracować :lol: , przemyśl, dopracuj i dopiero się pochwal. Z dwójki coś by się dało wycisnąć, ewentualnie z 4 też ;-) A tak wogóle to Emil chyba i tak ma plecy na wszystkich seriach więc czy jest sens robic coś nowego?? Vlepki z adresem strony niegłupi pomysł, ale też raczej zrzucić się na mniejszą ilość i rozklejać niż sprzedawać i na sam początek to popracować nad tą stronę (żeby się dało konto normalnie założyć i edytować, bo chyba ciągle się nie da).

P.S.
cero szukasz dla mnie tych zdjęć?? bo po sesji będę chciał nadrobić to co wam zalegam :mrgreen:

cero

Wysłany: 2010-06-22, 14:14   dla wodza

Spoko sprzęt dla Ciebie w tym momencie kompletuj, żebyś sobie mógł coś sensownego wybrać. Co do welepek z adresem strony to w grę wchodziłyby wlepy w mniejszej ilości, które wykupilibysmy ze składek, co do strony, to z tego co wiem, to Chazol powinien już z tym zadziałac. Aha Wodzu projekt na logo stowarzyszenia Tójej reki mi się podobał, ale emil powiedział, ze Ciebie to jeszcze na wiel więcej stać:), także sądze że po sesji bedziemy usatysfakcjonowani. Aha własnie wysyłam dokumenty do Sądu, po raz kolejny z reszta, szczegółowa relacja na spotkaniu, większośc woli tę sobotę, czyli o 19.00 przed meczykiem porozmawiac, a później meczyk z piwkiem:) i kibicować Chile. Pasi?

Megidox

Wysłany: 2010-06-22, 14:22   

Cero tylko byle tym razem dotrwać do tego meczu :D :D

cero

Wysłany: 2010-06-22, 14:25   Damy

Damy radę oczywiście że dotrwamy :) bez zbędnych problemów świezi i gotowi.

syty86

Wysłany: 2010-06-22, 15:19   

no ja też jestem za sobotą...byleby przed dniami zgorzelca ;) ,po drugie w sobote nie ma żadnych meczy co wy pierrrr :| jest dzień wolny od mundialu i żadne czile ;) nie gra.

Emil_Nysa

Wysłany: 2010-06-22, 16:24   

Wodzu napisał/a:
Na szybkiego to można flaszkę rozpracować :lol: , przemyśl, dopracuj i dopiero się pochwal. Z dwójki coś by się dało wycisnąć, ewentualnie z 4 też ;-) A tak wogóle to Emil chyba i tak ma plecy na wszystkich seriach więc czy jest sens robic coś nowego?? Vlepki z adresem strony niegłupi pomysł, ale też raczej zrzucić się na mniejszą ilość i rozklejać niż sprzedawać i na sam początek to popracować nad tą stronę (żeby się dało konto normalnie założyć i edytować, bo chyba ciągle się nie da).

P.S.
cero szukasz dla mnie tych zdjęć?? bo po sesji będę chciał nadrobić to co wam zalegam :mrgreen:

zrob cos konkretnego wakacyjnego i wytlumacz mi jak to jest ze widze cie w drodze na mecz a na mlynie cie nie ma??

Andrus
Rycerz Maryi

Wysłany: 2010-06-22, 16:38   

co do vlep, szali, polówek itd... przed zrobieniem trzeba zawsze się rozeznać kto kupi, jakie zapotrzebowanie itp. w ten sposób unikniemy zbędnych strat materialnych i poprowadzimy w miarę racjonalną politykę ekonomiczną :-P
ale vlepy wakacyjne i vlepy z logiem- fajny pomysł ;-) w tamty roku się udało, sam wziąłem tego naprawdę sporo i rozkleiłem po całej Polsce i Zgorzelcu ;-)

o 19 w sobotę też mi pasuje, w Europie tak :-P ?

chazol
MKS NYSA ZGORZELEC

Wysłany: 2010-06-22, 20:34   

Ja proponuje żeby Wodzu zrobił projekt vlepek bo mnie pod drażnił. I naprawił stronę. Strona nie działa i nie będzie działać wejście bedzie mialo zaufane grono i kolejni nowi. I nie pisac mi juz o tym logowaniu do cholery jasnej
Nic nie robicie a jak zwykle jakaś mądra głowa się znajdzie i marudzi. Wodzu zacznij dobierać słowa i nie zmulaj się tylko coś zrób. SAM ZRÓB

cero

Wysłany: 2010-06-22, 21:37   wodzu

Wodza prosze mi tutaj nie szykanowac, bardzo fajne ma pomysły i projekty, a kilka widziałem sam i jestem pod wrażeniem, a wiem, że to jeszcze nie koniec. Chazol beedziesz na spotkaniu?

Wodzu

Wysłany: 2010-06-23, 12:34   

chazol napisał/a:
Ja proponuje żeby Wodzu zrobił projekt vlepek bo mnie pod drażnił. I naprawił stronę. Strona nie działa i nie będzie działać wejście bedzie mialo zaufane grono i kolejni nowi. I nie pisac mi juz o tym logowaniu do cholery jasnej
Nic nie robicie a jak zwykle jakaś mądra głowa się znajdzie i marudzi. Wodzu zacznij dobierać słowa i nie zmulaj się tylko coś zrób. SAM ZRÓB

Ale dlaczego ja? Vlepkę wakacyjną mogę Ci spokojnie zostawić, tylko to że, jesteśmy w okręgówce nie oznacza, że to co robimy ma być na takim samym poziomie. Skoro poziom wydanych ostatnio produktów był całkiem niezły, to dobrze by było go utrzymać. Więc nie kilka słabych projektów, a jeden dobry i będzie OK ;-)

A co do stony to jej się nie da naprawić, czy Ty nie umiesz tego zrobić? Bo mi się wydaję, że skoro to jest jedyna strona o Nysie to powinna być dla wszystkich, a nie tylko dla Twojego "zaufanego grona", bo oni to raczej stadionu nie wypełnią :lol:

cero

Wysłany: 2010-06-23, 13:34   

JA się osobiście nie znam i nie wiem w jaki sposób to zrobic, a sprawą tą miał się zając chazol.

Andrus
Rycerz Maryi

Wysłany: 2010-06-23, 13:47   

co do poziomu to zgodzę się z Wodzem... nasze vlepki, szaliki są na wysokim poziomie i warto się tego trzymać ;-)
aczkolwiek projekty vlepek wakacyjnych są nawet nawet ;-)

chazol
MKS NYSA ZGORZELEC

Wysłany: 2010-06-23, 19:07   

No powiem szczerze że próbowałem ten skrypt naprawić ale nie wiem czemu nie śmiga. Może kiedyś ktoś się znajdzie i to naprawi ja się poddaje.
Co do vlepek wakacyjnych zrobiłem je w 10 minut więc chyba i tak szybko.
Proponuje żeby ktoś jeszcze spróbował swoich sił np w robieniu vlepek.
Pozdro .
A do pytania to odpowiadam że w sobote pracuje i mnie nie będzie.

cero

Wysłany: 2010-06-23, 20:32   

ah schade jaby to powiedzieli nasi przyjaciele zza zachodniej granicy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi